Ukrainian Language School

Хто ми

Ми – школа української мови як іноземної. Школа, яка працює на випередження часу. Ми не лише викладаємо мову, як це роблять у більшості шкіл. Ми відкриваємо для вас нове, допомагаємо побачити Україну такою, якою її люблять і знають українці. З нами ви зрозумієте, що українська мова – дійсно наймилозвучніша у світі!

Ми пропонуємо

 • Професіоналізм

  Наші викладачі – дипломовані магістри та кандидати філологічних наук. Досвід роботи як в Україні, так і за кордоном більше семи років. Також викладачі постійно підвищують свою мовну та викладацьку кваліфікацію. Навчальний план базується на Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти (CEFR).

 • Креативність

  Заняття проходять у легкій та приємній атмосфері. Наші студенти відвідують театри, переглядають автентичні фільми та слухають українську музику. Особливу увагу приділяємо інтерактивному методу навчання.

 • Легкість

  Вивчайте українську мову з нуля. Ми робимо наші лекції максимально легкими та зрозумілими.

 • Індивідуальний підхід

  У нашій школі ви можете відвідувати індивідуальні заняття, вечірні курси української як іноземної, дво-чи трьохтижневі інтенсив-курси, а також навчатись в режимі online через скайп.

  Інтенсив-курси пропонуються разом з програмою “learning by doing”.  Сюди входить вивчення українських традицій та звичаїв, оглядові екскурсії, традиційні майстер-класи та спілкування з носіями мови. В рамках цієї програми студенти спілкуються та збагачують свій словниковий запас, застосовують його у повсякденних ситуаціях, долають мовний бар’єр.

 • Розмовні навички

  В першу чергу, уроки орієнтовані на розвиток навичок усного спілкування. З нами  вивчати українську мову та культуру весело, цікаво та пізнавально!

Реєструйтея на курс зараз

© 2022: Ukrainian Language School Kyiv|Foto Credits