Домівка

Ukrainian Language School Kyiv– це нова школа української мови як іноземної. Школа, яка працює на випередження часу. Ми не лише викладаємо мову, як це роблять у більшості шкіл. Ми відкриваємо для вас нове, допомагаємо побачити Україну такою, якою її люблять і знають українці. З нами ви дізнаєтесь, що українська мова – дійсно наймилозвучніша у світі!

Нашим студентам ми пропонуємо:

Професіоналізм: Наші викладачі – дипломовані магістри та кандидати філологічних наук. Досвід роботи як в Україні, так і за кордоном більше семи років. Також викладачі постійно підвищують свою мовну та викладацьку кваліфікацію. Начальний план базується на Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR)

Креативність: Заняття проходять у легкій та приємній атмосфері. Наші студенти відвідують театри, переглядають автентичні фільми та слухають українську музику. Особливу увагу приділяємо інтерактивному методу навчання.

Легкість: Вивчення української мови з нуля. Ми робимо наші лекції максимально легкими та зрозумілими.

У нашій школі ви можете навчатися за індивідуальним графіком, відвідувати вечірні курси української як іноземної (ось тут) або дво-чи трьохтижневі інтенсив-курси , а також навчатись в режимі online через скайп. Інтенсив-курси пропонуються разом з програмою “learning by doing”.  Сюди входить вивчення українських традицій та звичаїв, оглядові екскурсії, традиційні майстер-класи та спілкування з носіями мови. В рамках цієї програми студенти спілкуються та збагачують свій словниковий запас, застосовують його у повсякденних ситуаціях, долають мовний бар’єр.

В першу чергу уроки орієнтовані на розвиток навичок усного спілкування. З нами  вивчати українську мову та культуру весело, цікаво та пізнавально!

Записатися до нас на курс можна ось тут

НОВЕ! з січня 2017 пропонуємо курс “Українська ділова мова”

© 2017: Ukrainian Language School Kyiv|Foto Credits