Наші викладачі

viktoria sokha

 

Вікторія Соха
Моя перша освіта – магістр української мови та літератури ун. ім. Тараса Шевченка, друга – німецька як іноземна ун. Йоґанна Ґутенберга м. Майнц. Останні роки проживаю в Німеччині. Викладаю українську та німецьку мови. Працюючи та спілкуючи з іноземцями на щодень, дізнаюся не тільки про іншу культуру, але й доношу свою. Мабуть, так ніщо не зближує як усмішка та смачно приготована національна страва.

 

 

 

 

oksana yakimenko

 

 

Оксана Якименко
Кандидат філологічних наук. Викладач української мови для іноземців в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Автор 20 наукових публікацій, учасник всеукраїнських і міжнародних наукових конференцій.

 

 

 

 

Ganna-Schokan

 

 

Ганна Щокань
Здобула освіту магістра української мови та літератури ун-та ім. Тараса Шевченка. Закінчила університет з відзнакою та вступила до аспірантури, з прив´язкою до кафедри історії мови та стилістики. Працювала в сфері культури, в політиці та медіа. Досвід викладання мала під час навчання в аспірантурі та в Боярському будинку культури як керівник літературного гуртка. Працюю в Католицькому Медіа-Центрі на посаді журналіста. Захоплююсь туризмом, сноубордингом, літературою.

 

 

 

 Elena Demchenko

 

Олена Демченкокоординаторка ULS Kyiv
Моя перша освіта – магістр української мови та культури ун. ім. Тараса Шевченка, друга – юридичний факультет ун. ім. Тараса Шевченка. Викладаю українську мову в Київському авіаційному технікумі. В ULS Kyiv координую проект та викладаю українську мову у скайпі. Мій улюблений афоризм: „Слова призначені для того, щоб виражати сенс“ (Конфуцій).

© 2022: Ukrainian Language School Kyiv|Foto Credits